Wczytuję dane...
Wysyłka od: brak. PLN

Aromatyczne pobudzenie ciała i zmysłów z jednoczesną mineralizacją skóry?  Rozpocznij dzień bez kawy !  Lub zakończ dzień i zacznij noc z wigorem :)

O poranku kąpiel w tym wydaniu "daje kopa" do działania. Orzeźwienie jest natychmiastowe, senność mija a umysł nie nadąża za ciałem, które pędzi pełne werwy nawet w poniedziałkowy poranek wypełniać obowiązki. Byłoby miło zaczynać taaak ochoczo każdy dzień :)

A po wysiłku fizycznym uzupełniasz wypocone minerały i regenerujesz zmęczone mięśnie i stawy.

po stresującym dniu odprężasz się w naturalnie aromatycznej kąpieli solankowej bogatej w mikroelementy i nabierasz energii na wieczór.

Nieoczyszczona, naturalna Sól z Morza Martwego wspomaga leczenie łuszczycy, grzybicy oraz hamuje powstawanie zmian zapalnych skóry (np. atopowe zapalenie skóry), a także pomaga zwalczać trądzik i wypryski skórne

Sól z Morza Martwego jest wielokrotnie bogatsza w minerały niż inne sole do kąpieli. Bardzo wysokie stężania magnezu, potasu, wapnia, żelaza, manganu, krzemu, bromu, jodu, sodu, fluoru są nie do przecenienia, kiedy wnikają w skórę i uzupełniają niedobory tych pierwiastków w organizmie.

Zero konserwantów.   Zero barwników.   Zero dodatków chemicznych (no Parfum).   100% naturalnych składników.

Stosowanie: 2 łyżki stołowe (~30g) soli z Morza Martwego rozpuść w ciepłej wodzie. Relaksuj się i nabieraj energii w tym prozdrowotnym roztworze ok 20 min.

Składniki: Magnesium Chloride, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Calcium Chloride, Citrus Paradisi Peel Oil, Mentha Piperita.

Pojemność: ~250 g.