Wczytuję dane...
Wysyłka od: brak. PLN

Aromatyczne odświeżanie skóry i dróg oddechowych z najczystszą solą na świecie? Powszechnie uważa się sól himalajską za najczystszą ze wszystkich soli.

Gorąca woda o silnym strumieniu skierowana na sól spowoduje uwalnianie minerałów i lotnych cząsteczek wraz z parą wodną więc dobroczynną inhalację czas zacząć. Zaczerpnij głęboki oddech jeden za drugim używając nosa wypełnij płuca. Substancje eteryczne uwolnione z naturalnych olejów z lawendy i eukaliptusa oczyszczą drogi oddechowe i zapewnią przyjemne doznania domowej terapii aromatycznej.

Nieoczyszczona, naturalna Sól z Morza Martwego wspomaga leczenie łuszczycy, grzybicy oraz hamuje powstawanie zmian zapalnych skóry (np. atopowe zapalenie skóry), a także pomaga zwalczać trądzik i wypryski skórne

Sól z Morza Martwego jest wielokrotnie bogatsza w minerały niż inne sole do kąpieli. Bardzo wysokie stężania magnezu, potasu, wapnia, żelaza, manganu, krzemu, bromu, jodu, sodu, fluoru są nie do przecenienia, kiedy wnikają w skórę i uzupełniają niedobory tych pierwiastków w organizmie.

Zero konserwantów.   Zero barwników.   Zero dodatków chemicznych (no Parfum).   100% naturalnych składników.

Stosowanie: 2 łyżki stołowe (~30g) soli z Morza Martwego rozpuść w ciepłej wodzie. Relaksuj się i nabieraj energii w tym prozdrowotnym roztworze ok 20 min.

Składniki: Maris Sel, Sodium Chloride,Lavandula Angustifolia, Eucalyptus globulus Leaf Oil.

Pojemność:  ~250 g.